Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Dallavere Sonte Jo Nuk Ka (Feat. Valamala Show Nga Perralle Me Tupan)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Refreni 2x.
Dallavere sonte jo nuk ka
Muzik me humor deri ne saba
Dallavere sonte jo nuk ka
Knojna kcejna keshim deri ne saba

Ku ka terr ma shum se drit
Vetem ne kosove
Shtrejt me ble e lire me shit
Vetem ne kosove
Pastër shpin borllog krejt rugt
Vetem ne kosove
Dhe kojshia ti bin lugt
Vetem ne kosove
E rrofte qoft kosova jone
Uj nuk ka as per me u la
E dim o valon
E me gru u ra ne bela
E dim o valon
S'kam mjell sivjet kallamoqa e,e
Psee more asllan
Se I ka met traktori ne lloq
Ee more asllan
E rrofte qoft kosova jone

Refreni 2x:
Dallavere sonte jo nuk ka
Muzik me humor deri ne saba
Dallavere sonte jo nuk ka
Knojna kcejna keshim deri ne saba

Hiq se dim kon e shtim ne shpi
Psee more valak
Kthizen jasht kryt ne shami
Qika qika ajvan
Ku e shpon terrnocalia
See shpon as burgiaaa
Ikni bur se policia
Mos u bo si fmija
E rrofte qoft kosova jone
Lujm ne bastore kqyrim sport
Aa more tifoz
Sikur gjaja jan shum te fort
Pasha baben pooo
Hajde gjano djal pa nan
Qka po thu mor qiik
kjo po thot me na qeroooo?
E rrofte qoft kosova jone
Pasna luftu une kot
Psee more ramush
Ne qytetin tem ne sjemi sen
Mir e ki lasgush
E rrofte qoft kosova jone
Refreni 4x:

Dallavere sonte jo nuk ka
Muzik me humor deri ne saba
Dallavere sonte jo nuk ka
Knojna kcejna keshim deri ne saba
Heiheii dallavere jo sonte nuk ka more oohe


Ky tekst u dërgua nga Nora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valton Krasniqi - Dallavere Sonte Jo Nuk Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallavere Sonte Jo Nuk Ka".
3. Video është e këngës "Dallavere Sonte Jo Nuk Ka", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0