Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - E Imja S'je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja S'je".
3. Video është e këngës "E Imja S'je", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valton Krasniqi - E Imja S'je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Valton"

Komente

1 🔥

20/03/2008

2008-03-20T17:17:24+01:00Se kam let të ndahem sot me tyy
se kam let shpinen me ta kthyy
numrin tënd vendosa qe ta fshij
po si duket nuk kam fuqii
dhe e di që eshte vështirë ooo
emrin tënd mos me ta thiir

refreni 2x:

e imja sjee
se me tjetrin
ti ishe djee
s`eshte
hera e parë
qe ti shkove
pa asnjë fjalëë

haaaa
kësaj radhe e teprove shumë
ska njëri qe të suron si unë
dy, tri herë ne ditë po me genjeen
me qëllim zemren po ma theen
dhe e di që është vështirë
hooo emrin tëndë mos me ta thiir

refreni 3x:

e imja sjee
se me tjetrin
ti ishe dje
s`eshte
hera e pare
qe ti shkove
pa anje fjale


Ky tekst u dërgua nga Joujouman
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet