Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - My Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj
eja ti me mu
se une ty shum te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj

refreni:

oh, baby come to me
loving you is live tree
my love tonth you see
oh baby come to me
my love setch free
i keep everything
you need

eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj'
eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj

i loving ee
what do some love
what do some love'
what do some love
what do some love
what do some love
what do some love
what do some love
------------------------------?

eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj

my love
you love
my love

my love
my lovemy love
my love
you love

my love
my love
my love


Ky tekst u dërgua nga Joujouman

Valton Krasniqi - My Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Love".
3. Video është e këngës "My Love", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0