Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Mjaft Me Ke Prit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa më lendoj mu zemren time
lajmri kur më ka ardh
ato une që e deshta
tjetrin e paska mar (2)
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)
II
kur mora vesh un per ty
se tjetrin e paske mar
kujtova me mall në shpirt
zemra rinte duke qar
un kam shum vite qe jam n'mergim
ajo mu smë ka pritur
ska patur durim
-refreni-
mjaft me ke prit
nat edhe dit
shko ti e dashur
jo nuk te fajtsoj (2)

Ky tekst u dërgua nga Reshati


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0


Valton Krasniqi - Mjaft Me Ke Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft Me Ke Prit".
3. Video është e këngës "Mjaft Me Ke Prit", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.