Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Dashuri E Vertet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Shum veshtir e kam pa ty te jetoj n'vetmi
e pys veten ne vetmi pse me ke dashuri

ne zemren time ti një zjar e ke dhez
u largove ti nga unë me a pate leht (2)

- Refreni-
Krejt qka pata unë, ti kam falur ty, te
besova shumë, dhe në dashuriii
nëse don tmë kthehesh prap ende
nuk është vonë ,
ti harojm të gjitha edhe një here
t'vazhdojm për dashurin e vertet
ende nuk është von ,
për dashurin e vertet
ende nuk është von .

II
Dhe pse je fajtore zemra prap të don
Zoti e ka krijuar gjdo njeri të gabon

në zemrën time ti një zjar e ke dhez
u largove ti nga un me a pate leht (2)

-Refreni-
Krejt qka pata unë, ti kam falur ty,
te besova shumë, dhe në dashuriii
nëse don tmë kthehesh prap ende
nuk është vonë,
ti harrojm të gjitha
edhe një her t'vazhdojm për dashurin e vertet
ende nuk është von,
për dashurin e vertet ende nuk është von.


Ky tekst u dërgua nga  Reshat

Valton Krasniqi - Dashuri E Vertet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Vertet".
3. Video është e këngës "Dashuri E Vertet", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0