Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Per Ty Po Flitet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Leeeet`s goooooo...!!
Come on, come on, let`s Go..
Come on Come on, come on come on, let`s Go....!

Me ty vajz kam ra nahall (2x),
me zort don mem bo budall (2x).
Me syt t`mi kam pa me tjeter,
e ti thu e kam shok tveter (2x)...

Gjithqka qik per ti po flitet,
fjala jote me nuk shitet.
Lyp nafak ti tjeter kun,
se dashni sen gjen te un (2x).

Dor per dore, krah per krah (2x),
krejt dynjaja të kan pa (2x).
Vetem bone ti me bisht,
tash cdokush ta bon me gisht..

Gjithqka qik per ti po flitet,
fjala jote me nuk shitet.
Lyp nafak ti tjeter kun,
se dashni sen gjen tek un (2x).

Come on, come on, leeet`s gooo...!

Gjithqka qik per ti po flitet,
fjala jote me nuk shitet.
Lyp nafak ti tjeter kun,
se dashni sen gjen te un (2x).


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valton Krasniqi - Per Ty Po Flitet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Po Flitet".
3. Video është e këngës "Per Ty Po Flitet", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0