Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Te Kan Feju Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(2x) 1.str.
Ne mengjes kur u qova
n kafeter un shkova
vet per pi dolja ne kafe
me habiten me trulaven

Refrain:
Me kan tregu se tkan feju
fati si osht tash per mu
as kafen se pata pi
skgat dora vilngjani mo thy

(2x) 2.str.
u mondova te jemi vort
vet veten mos ta tregoj
mir por zemra sun duroj
lotin faqe pa pikoj


Ky tekst u dërgua nga Muharrem-ahmeti

Valton Krasniqi - Te Kan Feju
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kan Feju".
3. Video është e këngës "Te Kan Feju", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0