Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - Martohesh Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martohesh Sot".
3. Video është e këngës "Martohesh Sot", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - Martohesh Sot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Per Ty Po Flitet"

Komente

Asnjë Koment

05/10/2008

2008-10-05T18:31:09+00:00kan piku si nje lot me kan martohesh sot ma mir mem vra se mem than nuse je bo

as te deshta a sete rujta veq syt e mi met pa as te deshta a se te rujta veq syt e mi met pa .

ref (x2) U MALLKOSH MOJ E PA SHPIRT MOS U GZOFSH KURR AS NI DIT .

jom plagos si nje pllum me ke djeg sikur me ni plum ne tok kom ra ti em ke lan veq me ni krah

as te deshta a sete rujta veq syt e mi met pa as te deshta a se te rujta veq syt e mi met pa .

ref (x2) U MALLKOSH MOJ E PA SHPIRT MOS U GZOFSH KURR AS NI DIT .


Ky tekst u dërgua nga Linda Erzaaa
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë