Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Ngo Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Prap ty të ëndërroj prap në ty mendoj shumë të dashuroj pa ty s`mund t`jetoj zemrën ta kam fal vetëm ty moj vajzë sa her të kam than nuk e la pa`t zan

refreni:
Ngo tash e mos harro mos harro zemër veq ty të do shumë të do kudo,që ti të jesh kuptoje kudo do të më kesh pranoje(2)

Pse është e vështir bëhu më e mirë ti mos më mundo prano se më do koha shpejt kalon asgjë nuk fiton shumë më provokon mua më shkatërron.

Ngo tash e mos harro mos harro zemër veq ty të do shumë të do kudo,që ti të jesh kuptoje kudo do të më kesh pranoje(5)


Ky tekst u dërgua nga  shqipdonaValton Krasniqi
Publikimi: 11/03/2008
Festivali: PoliFest 2005


Valton Krasniqi - Ngo Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngo Tash".
3. Video është e këngës "Ngo Tash", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0