Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - Mos Me Provoko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Provoko".
3. Video është e këngës "Mos Me Provoko", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - Mos Me Provoko  (Feat. Ibrahim)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Hitet Vjeshte E Dimer"

Këngë e albumit:

"Valton"

Këngë e albumit:

"Krejt Ok"

Komente

Asnjë Koment

04/11/2008

2008-11-04T18:30:41+00:00valton:
lejle lejle lejle lejle lejle lejle o la girl in sin in girl jo as vet se di un me do a nuk me don girlllll giel sa ka bota yje o aq shum sexi bojm ne dy oooo o sa mir me kan shiptar me ja qi nanen serbit shka rroget une me ty un kam zemra qe me djeg no with me a gic tu girl waq my hapy bit jur hep ti je vetem ajo qe me shkaterron j evetem ajo qe me lendon qe te dua pa mas

ref:
o sa mri me qen shqiptar mi ja qi nanen serrbit shka se shum zemra i kan vra


Ky tekst u dërgua nga Xona
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet