Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Feja Islame Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

feja islame e gjithsoj prej ademit a.s
prej ateher allahu allahu e qoj ket fe
ne qdo pejgamber eshte islami transmetu
por muhamedi a.s. aj e ka larmsu
aaaaaaaaa aaaaaaaaa
ref
ekuptova o zoti madh ti mekatet
mi fal me mbush zemren imam

islami eshte me pes shtylla sikur
nata me shum ylla nuk pershkruhet ky
islam per me dit duhesh me pas imam
ref
ekuptova o zoti madh ti mekatet mi
fal me mbush zemren imam

islamin kush mund me e kuptu
me pas zemer me perjetu ne kuran
cdo gje shkrun e kupton nese ke besu/2x

ekuptova o zoti madh ti mekatet
mi fal me mbush zemren imam

ky islam po rjedh qdo dit ka shum
njerz qe jan tu prit ky lum nuk ka kur per tu ndal
kush pendohet zoti e fal/2x
ref
ekuptova o zoti madh ti mekatet
mi fal me mbush zemren imam


Ky tekst u dërgua nga Belma

Valton Krasniqi - Feja Islame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feja Islame".
3. Video është e këngës "Feja Islame", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 1