Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - Albanian Girls

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Girls".
3. Video është e këngës "Albanian Girls", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - Albanian Girls  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika & Teksti:

Valton Krasniqi

Këngë e albumit:

"Veç Ti"

Këngë e albumit:

"Krejt Ok"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

1 🔥

14/10/2008

2008-10-14T15:28:34+00:00LELELELEJLEJ albanian girls lelelelej albanian girls lelelelejlej albanian girls.

GJitha shtete unë i kërkova vajzën më të bukur kun se takova vajzën më të bukur kun se takova vajzat më të bukura janë nga tirona.GJitha shtete unë i kerkova vajzën më të bukur kun se takova vajzën më të bukur kun se takova vajzat më te bukura janë nga tirona

Aj se hej hej oo vajzat më të bukura janë vetëm nga shqipëria .Aj se hej hej oo vajzat më të bukura janë vetëm nga shqipëria

ALBANIAN GIRLS lelelelejlej albanian girls lelelelejlej albanian girls lelelelejlej albanian girls.

Eshtë një vajzë e bukur dhe krenare lavdohu moj vajzë që je ti shqipëtare hapi krahët ti si shqiponjë vajzat më të bukura janë nga KOSOVA.Eshtë një vajzë e bukur dhe krenare lavdohu moj vajzë që je ti shqipëtare hapi krahët ti si shqiponjë vajzat më të bukura janë nga KOSOVA.

Aj se hej hej oo vajzat më të bukura janë vetëm nga KOSOVA.Aj se hej hej oo vajzat më të bukura janë vetëm nga KOSOVA.Aj se hej hej oo vajzat më të bukura janë vetëm nga SHQIPëRIA.Aj se hej hej oo vajzat më të bukura janë vetëm nga KOSOVA.

Lelelejlelejlej ALBANIAN GIRLS leleleleleljlej ALBANIAN GIRLS lelelejlelejlej ALBANIAN GIRLS.


Ky tekst u dërgua nga  shqipdona
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet