Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Sagapo (te Dua) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa tjem gjall ti shpirtin falma
Se kur vdes vorrin kallma
Kallma vorrin me qibrit
Paske qen e pa shpirt (2x)

Ref:
Sagapo sagapo !!
I love you, i love you
Te dua zemra ime
Se te Dua shum !!!!!!!!

Sa tjem gjall ti shpirtin falma
Se kur vdes vorrin kallma
Kallma vorrin me qibrit
Paske qen e pa shpirt (2x)

Ti amo Ti amo
Seni seni seviyorum
Te dua zemra ime
Se te DUA shum !!!!!!!!

Sagapo sagapo !!
I love you, i love you
Te dua zemra ime
Se te Dua shum !!!!!!!!


Ky tekst u dërgua nga Edonika

Valton Krasniqi - Sagapo (te Dua)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sagapo (te Dua)".
3. Video është e këngës "Sagapo (te Dua)", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0