Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - E Di Se Kam Gabu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

pas shum viteve , pas shum netve tgjata po te shoh prap me sy a thua po me she ? apo nuk me nje nuk po mundem ta di sonte kujt ti doren ja mban , kujt ne vesh ti i flet sonte ti tjetrit i qesh . ref e di se kam gabur qe te lash te shkosh tani zemra ime po te kerkon kur kuptova qfar kam humbur tani per gjithmon te lutem me afron edhe ni her te perqafon


Ky tekst u dërgua nga Tolja


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valton Krasniqi - E Di Se Kam Gabu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Se Kam Gabu".
3. Video është e këngës "E Di Se Kam Gabu", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0