Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - One Day Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "One Day" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Simbol - One Day

Fuck y'all sdini mu ngjit hala nshkall punen pe boni me ju
tall bluntat i nxjerrim krejt mi kall nmahall aty ku ti sguxon mu sill aty ku do svijn edhe mi thir ca pina na G
ti mos ja msy se munesh me vill inda maxhiti pinda jeni
tri hala Retno leni repin edhe kapni njoni tjetrin edhe
dika tjeter xhenda se sjon e njoh tkan rejt cata ce per
ty kan fol mir jan kon per mos tu ta bo bir jon kon per
mos tu ta ngul ty.
Ref. 2x
I hope i will se you One Day Tu Ra Ti teposhti mas nalti
kmishat po trin mir by the way dej ktu ku je tkapun fati.

E ty po tvjen inati ty mir me mpa mashum menaxhi se sa
un nuk ka edi ti munesh me lyp ama no,no,no munesh me lyp
ama no,no,no swear up in my G-s edin ata kush jon edin ata kush jon midle finger policis edhe raki nuk um han por
asnjoni nuk kupton jom psycho per juve no taino per juve
bon slaiko for all you motherfucka ce po hani edi kush
jeni i know,i know dikan ce per ty lent punt edhe famen
ta hek,ama forja ce un spo vi mas teje ti po mnjek ama
koha asht ce ti duhet thiken e me tdhez shtine nkry tkom
thon ce nuk mirna"no no" muj me bo sikur ti smuj me bo sikur SIMBA.

Ref.2x
I hope i will se you One Day Tu Ra ti teposhti mas nalti
kmishat po trin mir by the way dej ktu ku je tkapun fati.

Kelly Clarkson - One Day

You don't know how you shine
I guess no one told you
So let me be the first to show
How I love your eyes when you smile
Can't resist you even when I try

One day you'll see
One day you'll believe me

I don't know why they left
I will never understand foolish hearts and careless hands
I'm not like the rest of them
I'll be here forever till our lives end

One day you'll see
One day you'll believe me
One day you'll know
One day I won't have to show you

All I know is that I've found I've been looking for
Help you once so now took a chance and ask for a little more
You don't know how you light up
Every room or how you shine
I guess no one ever told you
So if you don't mind

One day you'll see
One day you'll believe me
One day you'll know
One day I won't have to show you


Publikimi: 01/12/2011Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente mbi këtë këngëValton Krasniqi - One Day
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Day".
3. Video është e këngës "One Day", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.