Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Valton Krasniqi - Ti E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Din".
3. Video është e këngës "Ti E Din", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - Ti E Din  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dy Rezerve"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti E Din" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Juso - Ti E Din

E di qysh po ndihesh tash
Je tu dok s’ki kerkon ngat
Hajde thujem sa osht vshtir
Hajt ti thuj ku ke ma mir?

Ti e din sa fort t’kom dasht
E din jeten ta kom fal
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?

E din sa fort t’kom dasht
Ti e din jeten ta kom fal
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?
Hajt ti thuj; ku ke ma mir?

E din sa fort kom bo
per ty çdo sen e kom dhon
Thujem qe kjo s’ka rendsi
Thujem qe kjo s’ka rendsi

x2
Nuk du me tpa mo tash
Vendet ku kem nejt
Na dy bashk
Krejt senet qe une ty ti dhash
Ti mi ktheve mu tash krejt mrapsht

Ti edhe vet e din,
ni dit ki me mu kthy prap, po un s’muj mo me leju, po un s’muj mo me leju

Don Phenom - Ti E Din

Ardo 2x :
Para tjerve ti po thu qe je miss
Po para meje ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Don Phenom :
Je ka don mu bo e famshme
Je ka don mu me naze
Tu dal per nat je ba rrugaçe
But you ain't f**kin with The Naçe

Ti ban si elegante
Interesante
Veshun me Givenchy
Te clubi sonte
Berkin e ka çanten
Ekstravagante
Berkin e ka çanten
Ekstravagante
Je arrogante

Po kam bjondina e shum brune
Me sy t'zi me sy t'shkrume
Krejt me taka, minifunde
Me kong t'mija, krejt t'fiksume
Çmenen krejt kur m'nin n'clube
Rrin tu m'shkru gocat,"Ku Hume"
Zemer nuk kam koh ket t'shtune, zemer

Jam i zon me femna tjera
Jam me aventura t'reja
Baby i'm a player
So if i like her
Im'ma slay her

Ardo 2x :
Para tjerve ti po thu qe je miss
Po para meje ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Don Phenom :
Po bohesh busy, po s'tka hije
Po bohesh pretty, po s'ke shije
Ma ke lyp ni kang dashnije
Tash nije kangen tane nije

Tka rrit menjen Instagrami
Keshe ti je bukuroshe
Tu dal me kurva shoqe
Veq se kam dal ma me shok
Veq per inat se je xheloze
But i don't give a f**k
Se s'tkisha marr per gja serioze

Ti e din shum mir qe dal me tjera
Ti e din shum mir, cuz i'm a player
Got a lot of hold in ma rader
Se krejt femrat
Around ma way are

Po mama twerkirate per mu
Po baby hajde, hajde me mu
Keep a few bad bi**hes with me
Tu pru stil n'Shqipri per kta tjert nuk e di

Ardo :
Para tjerve ti po thu qe je miss
Po para meje ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h

Duffy'e - Ti E Din

Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Do vi se un ta fala

2x
Se un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty
Vetem ty

Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Ti e din sa ti e din sa

2x
Ti e din sa un tdu ty
Mmm yeah
No matter sa no matter sa
Se per ty e boj

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tdu

Pse mu pse mu bejb
kur gjitha ti fala ty
Pse mu pse mu bejb
Kur e din sa kur e din sa

4x
Ti e din sa ti e din sa
Ti ti e din sa ti e din
Un ta fala ty

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tduuuu eiii

Un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë