Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - Martohet Zotnija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martohet Zotnija".
3. Video është e këngës "Martohet Zotnija", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - Martohet Zotnija  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Martohet Zotnija"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Martohet Zotnija" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valton Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Isa Xhaferi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Si lulja pranveres,
Dhandri n'prag te deres
Tesha te bukura per marak,
Djali babes mashAllah

Knohet ilahija,
Gezohet shtepija
Dasem t'madhe na po bojm
Martohet zotnija

Samir filloj dasma
Musafir shum paska
Nji flamur sa mir valon
Nena djalin e martonMë Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë