Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - Zemer E Braktisur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer E Braktisur".
3. Video është e këngës "Zemer E Braktisur", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - Zemer E Braktisur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

12/04/2013

2013-04-12T15:39:37+00:00-1
Asniher se mendoja
pa ty un të vazhdojaaa
ishe jeta imee
drita imeee për syt e miii

qfar kishte aiii ma shumm
qe nuk e kisha un
se di pse u largoveee
sa shum te desha tyy

ref x 1
-

Zemra jon nuk mundet
ta përballoj ket merzi
e qdo siklet qe e shkaktove ti
je e pas bes tradhtare

zemra u braktis ne fantazii
të se shkuares ne dashuri
kishte sinqeritet
por u zhgenjy u mbyt ne det

-

-2
i zhytur ne mendime
kam mbet vetem nkujtime
sa shpejt qe u harruam
u larguam ne fantazii

qfar kishte aiiiii me shumm
qe nuk e kisha unn
se di pse u largove
sa shum te deshta tyy

ref x 2
-
Zemra jon nuk mundet
ta përballoj ket merzi
e qdo siklet qe e shkaktove ti
je e pas bes tradhtare

zemra u braktis ne fantazii
të se shkuares ne dashuri
kishte sinqeritet
por u zhgenjy u mbyt ne det
-

cover / Nikos Vertis


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet