Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - I Kom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Kom".
3. Video është e këngës "I Kom", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valton Krasniqi - I Kom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/02/2015

2015-02-01T10:04:29+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Kom" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zaimina Vasjari - I Kom

Me duket si enderr
Per ty dhe veten kam ndryshu
E di me do
Por sa un ti kurr jo
E di sme do
Spo du me dit spo du me kon me ty
Tani vrapo
Se ke veshtir ti shpinen me ma kthy
Se gabimet qe kam bo un kam me permirsu
Erdhi koha me ta kthy ty ca ke meritu
ONE for money
TWO for bitches
THREE FOUR FIVE for everytime you ever hit me
Po e provoj
Rolet po ndrroj
Te jesh dhe ti ne vendin tim se sa te dhem meso
Falje kerko po ska jo
Nese ke deshir te fundit fol me shpejt skam koh
Ref.
I kom I kom
I kom I kom I kom
I kom I kom I kom I kom I kom I kom I kom (2 here)
Per ty tgjitha
Plumat Plumat

E ke senin e vogel
Ti shum femra me rrjeshtu
Boll mo kupto
Nga ato asnje ste do
Jam un ajo
Ti se kupton emer me mu ke bo
Tani degjo
Ca esht e imja sesht e jotja me
Buza jote marjuan dikur ka qen per mu
Mka cu high n'jet skam pas un kurr me tzevendsu
FUCK your kisses
KEEP their asses
STOP beggin now I know you have a million faces
Po e provoj
Rolet po ndrroj
Te jesh dhe ti ne vendin tim se sa te dhem meso
Falje kerko po ska jo
Nese ke deshir te fundit fol me shpejt skam koh

Ref.
I kom I kom
I kom I kom I kom
I kom I kom I kom I kom I kom I kom I kom (2 here)
Per ty tgjitha
Plumat Plumat

WHO'S THE G NOW

WHO'S THE G NOW

YOU'RE THE BITCH NOW

YOU'RE THE BITCH NOW

Tingulli 3nt - I Kom

Getoari:
Tingulli 3nt si 3 milion per meniher...

Ermali:
superstar un hi krejt gocat i kom ne vi
ni nat e nxo njo e dy net i nxo tri
hey nese doni locka me hi n'mes nuk gabon
ti ato e don ajo pe don tjeter kon
se na jena shum nalt kta krejt e din
jena numer njo per krejt senet ne rrethin
qi don e bojm prap e bojm edhe ma nalt
zemer mendo ma larg e hajde sa ma afer

Ref: Ermali:
Deren hapun kur vi se hapun sonte um ki
yooo nese ski femen hajde teper i kom dy
po smundesh afer meje me hi-hi-hi
perveq dostav tmi qe jon me ka tri
i kom 3 qe vi edhe 7 kur t'hi
edhe larg n`tribin që presin rend me hi
nejen un e boj krejt venin ta shkatrroj
si tingulli trent n`vesh ton i depertooj se...

Getti:
Tingulli 3nt si 3 milion permeniher
3 n'majt 3 n'djatht 3 mrena 3 n'kerr
mos lyp qa kom po shpirt diqka t're
me mu ja nis mu vre puna ja nis mu nxe
ZEMER nalu n'stacion SHPIRT veq fol qa don
LOQK mo me tension SYN Geti te don/ HEY
dashnia lind vet se-se per ty po vdes se pse
po t'rrej a e din sepse se ki qef, se ki pse
Kini qef me pi e une vi me dhurata
plot-plot-plot-plot gjepat pare t'thata
A po don Louis Vuitton - Gucci Hermes ose Prada
zhag-zhag-zhag-zhag kalon situata
Good morning Prishtinë prap cdo sen bjen n'ven
Kush kon prom e ka nxon e kush kon sonte pe nxen
Tripat e nates i boj diten e diten ta boj nat
G-easy t'hallakat nuk ki shanca me mu mu mat se...

Ref [Ermali]:
Deren hapun kur vi se hapun sonte um ki
yooo nese ski femen hajde teper i kom dy
po smundesh afer meje me hi-hi-hi
perweq dostav tmi qe jon me ka tri
i kom 3 qe wi edhe 7 kur hi
edhe larg n`tribin që presin rend me hi
nejen un e boj krejt venin ta shkatrroj
si tingulli trent n`vesh ton i depertooj se...

Agoni:
Sillesh e pshtillesh n'club po te veni prap vjen
menon qe kthjellesh pak po ngat meje vete e rren
Nuk e din cila o konga qiky refren ty t'pelqen
lyp qa dush kem qa dush prap DJ t'njejten e kthen
Ti je qajo qe menoj ose ajo t'perngjan ty
ose ta kom bo me sy e ajo tjetra u kthy
s'ka lidhje merri shoqet na kena ven per krejt
Heyyy na nuk kena HATE se di sa e ke vrejt
Na nuk bojna biznis po per neve bojn tjert
masi veq tjert po rrejn na gjith me kallxu drejt
kon du e nali kon du e lshoj kon du e qoj kon du e rrxoj
ti se din une qa boj ti veq rri nese une knoj
Ti rri pak e ti rri shum prit edhe pak se s'ka mo gjum
pom pelqen shum llokum pom inspiron per ni album
A thu pse-pse-pse? Meno pse-pse-pse?
A e din se-se-se? Jom i shtrejt bash se...

Ref: Ermali:
Deren hapun kur vi se hapun sonte um ki
yooo nese ski femen hajde teper i kom dy
po smundesh afer meje me hi-hi-hi
perveq dostav tmi qe jon me ka tri
i kom 3 qe vi edhe 7 kur t'hi
edhe larg n`tribin që m'presin rend me hi
nejen un e boj krejt venin ta shkatrroj
si tingulli trent n`vesh ton i depertooj se...
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë