Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - E Shkrume

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Shkrume".
3. Video është e këngës "E Shkrume", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - E Shkrume  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Ngadale"

Komente

Asnjë Koment

18/07/2015

2015-07-18T15:00:01+00:00A mendon ti qe e gjen dikur dikon
Qe deshmon Dashni ma shume se une
Por at her per ty dot jet shum von
E kalume

Qe esht e shkrume fundi jon me ti me the
Gjithcka qe dhash per ty mbeti e harume
Zemra qe tdeshti ti fundi i le tlendume

Hej le le lej
Mos me thuaj qe kon e shkrume
Cdo sen mes neve e kalume
Qe per cdo sen je e pendume

Hej le le lej
Mos me thuaj ta gjej nje tjeter
Kur per ty e haroja veten
Kur per ty e jepja jeten

A mendon ti qe e gjen dikur dikon
Qe deshmon Dashni ma shume se une
Por at her per ty do jete shum von
E kalume

Qe esht e shkrume fundi jon me ti me the
Gjithcka qe dhash per ty mbeti e harume
Zemra qe tdeshti ti fundi i le tlendume

Hej le le lej
Mos me thuaj qe kon e shkrume
Cdo sen mes neve e kalume
Qe per cdo sen je e pendume

Hej le le lej
Mos me thuaj ta gjej nje tjeter
Kur per ty e haroja veten
Kur per ty e jepja jeten

Hej le le lej
Mos me thuaj
Hej le le lej
Kon e shkrume

2x
Hej le le lej
Mos me thuaj qe kon e shkrume
Cdo sen mes neve e kalume
Qe per cdo sen je e pendume

Heh le le lej
Mos thuaj ta gjej nje tjeter
Kur per ty e haroja veten
Kur per ty e jepja jeten


Ky tekst u dërgua nga Axii
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet