Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton - Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngadale".
3. Video është e këngës "Ngadale", por nuk këndohet nga Valton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton - Ngadale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ngadale"

Komente

Asnjë Koment

07/07/2016

2016-07-07T15:00:00+00:00S'ki ti ka me m'ik per ty
S'ka mo rrugedalje
Veq ti je fajtore pse je
Aq fenomenale
Pse kaq shume m'kalle
M'shtine n'halle
Levizjet ti i bon
Jane hap normale
E Dal kadale
Eja ti me mua kalle
E Dal kadale
Sonte te gjitha
Do mi falesh

Ref. 2x:
Ani ani dal kadale
Zemren ti ki me ma fale

S'ki ti ka me m'ik per ty
S'ka mo rrugedalje
Veq ti je fajtore pse je
Aq fenomenale
Pse kaq shume m'kalle
M'shtine n'halle
Levizjet ti i bon
Jane hap normale
E Dal kadale
Eja ti me mua kalle
E Dal kadale
Sonte te gjitha
Do mi falesh

Ref. 2x:
Ani ani dal kadale
Zemren ti ki me ma fale


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë