Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Atmosfera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Atmosfera" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ilirooss - Atmosfera

2Reff.iLiRoOsS

Ka po shkojna atmosfer e bojna //
Ska lidhje sa vonojna //
Veq dije se duhet mi pass milonna//

1.Reptura:iLiRoOsS

Sa her une po vi atmosfer une gjith ta bii //
jom i lindun per qesi senve edhe freshh vii//
Senin je tu e ni ket send une di //
Per momentin jom ma i mir qashtut ton po thojnn//
Ata qe ma kan inati ka dojn let shkojjn//
Seni full ta bi a je tu ni //hajt tash durt nalt qoni//
Se jom ma i mir e tjerr krejt deshtoni mos harroni/
Se mat mir se une ska me pass ju mundohuni sa dush amo kerkush so tu jauu rras//deshtim gjeth keni pas munhoni mu shty skini kry me hi me neve//a je tu kuptu seni full jena tu jau pru
Sa her une po vi bum une po boj jo qe kom tradit po vet qashtut explodoi temen nuk e ndrroj e sjom si ju nisoj ku do qe shkoj atmosfer une po bojj//

2Reff.iLiRoOsS

Ka po shkojna atmosfer e bojna //
Ska lidhje sa vonojna //
Veq dije se duhet mi pass milonna//

2Reptur:XT

Jom qeky qe jom atmosfer une ta bi//
se bun kerkush ma mir se une perqata um thrrasin v.i.p mendo mendo edhe pak se jom apnormal qysh une ta boj ndaq shpejt ndaq kadal// veq dije se jom ma i mir se bon kerkush si une//per qata seni jem kurr nuk ka fund //
qdo sen qe une po eboj atmosfera po kallet //
Kur vi une clup dritat veq dhezen nalen //
femnat po kallen e na nuk po nalem Yea//

Ka po shkojna atmosfer e bojna //
Ska lidhje sa vonojna //
Veq dije se duhet mi pass milonna//

2Reff.iLiRoOsS

Ka po shkojna atmosfer e bojna //
Ska lidhje sa vonojna //
Veq dije se duhet mi pass milonna//

Dj Sadi - Atmosfera

ref :
*hajde lady dridhe trupin na jem kney (Hey
*dridhe ti se na jemi tgatshem per betej (Hey)
*dridhe ti e na kcejm mas teje
*kush o kunder na ja lujm met pi kreje

rap1 (T-G )

basi ja nis me dridh e ti ja nis me kcy
un sta kqyri trupin ton po ta thom drejt nsy
na jem numer njo zemer sikur na nuk ki me gjet
rimat tona kur i ngon ty tprejn si zhilet
kshtu qe lej tjert TSRn e ki ksajde
hajde zemer kce me neve e mos na qit ti neve kajde
dridhe trupin dridhe belin hajt kallxona krejt qka ki
sot ski pun me gjithkon po ki pun me v.i.p.
2 veta ne ni beat pi shkatrojn krejt inatgjit
sillem knej anej neper bin tan menojn se jemi t'pit
amo neve sna ninkush qa po thot e kush qa po bon
na jemi numer 1 zemr sikur na ma kurr nuk gjonn Yahhh

*hajde lady dridhe trupin na jem kney
*hey
*dridhe ti se na jemi tgatshem per betej (hey)
*dridhe ti e na kcejm mas teje
*kush o kunder na ja lujm met pi kreje

rap 2 (dj.sadi)
nejse e di ni sen nashti pak pe teproj
se sa her qe hi me knu une krejt pi shkatroj
amo qka me bo na zemer se na vet jemi qisi
per hip hop na bim drejtsi per qata jemi v.i.p.
e ti loqka jem hajde the tash me mat mirin
kur ja nisim na me kcy inatgjit veq po na kqyrin
kqyrin knej anej e posht e nalt e sdin qka me ba
e di shum na kan inatin po qai ka mi vra
emri jem dj.sadi emer qe kurr sdot harrohet
per hip hop sa tjem gjall si tatu ntrup vizatohet
kshtu qe common shake your asses n'tana ant me new style
kejt botes dojm mi kallxu se edhe na jemi wild
ey loqk dridhe trupin hiq mos u nal
hajde kadal dal mos u tut une nuk jom bal
jom njani pi tsrs edhe rapin e kena sport
e me kit sen ju kallxojm se shqiptaria dominon nkit bot ey

Mc Nija - Atmosfera

.....................
Ora 12 e nata shum e nxet
Un n'mikrofon e ju dost kejt perpjet
Boom atmosfera e nxet osht vera
Full u mush mrena na .....................
Shoqni e raki me femna tu pi
Kallbllak e piskam shum zhurm osht tu u ni
Tolluvi e madhe ska gjum as n'kojshi
Se ju qika qarrtnu sonte sat kini munsi
E ninu shlir me ne sa ma mir nuk e kini
Ju ka ra mir e e e theni
Nat pa limit sat dush une knoj
Veq qele gojen deshirat ti plotcoj
Ne gjdo aspekt qe don se e meriton
Ti je chokollad e un kom shije limon
Seriozisht je e mir tanat jeni tmira
Jeni si dukat
.....................

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 09/07/2016Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente mbi këtë këngëValton Krasniqi - Atmosfera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atmosfera".
3. Video është e këngës "Atmosfera", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.