Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valton Krasniqi - Tash Eshte Vone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Eshte Vone".
3. Video është e këngës "Tash Eshte Vone", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valton Krasniqi - Tash Eshte Vone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ngadale"

Komente

Asnjë Koment

09/07/2016

2016-07-09T15:04:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tash Eshte Vone" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Prince Double H. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tash eshte vonë tash eshte vonë – tash eshte vonë per ty e mu.
Nuk lun rol nuk lun rol – nuk lun rol qe je pendu.
Teper vonë teper vonë – që të kthehesh më nuk du.
Nuk ka faj askush tjetër – vetën ti e ke mallku.

Vers 1:

Të kam dasht si syt e ballit – qdo gjë e kam bë per ty
për here tpar ne jeten time – per ty kam pas lotë ne sy.
Zemër vetem ty te dua – jon fjal qe kurr ski mi ni
Smë mungojn me buzt e tua – e ndjej vetën mir pa ty.

Vers 2:

Fshije Lotin gënjeshtar – se unë nuk dot kthehem dotë
sdot arrish sen duke qar – se nuk mashtrohem me me lotë.
Se tash shkoj unë rruges time – fare mrapa nuk shiqoj
Ti je histori e hidhur – tash unë jetën e shijoj.

Vers 3:

E ndjej vetën shum ma mir – se ne ditët bashk me ty
ka qen koh shum e vështir – kam qen si pa drit ne sy.
Tash e shoh jetën ma kjart – tash veq dua met harru
ska njeri që e ka vleftën – per te vetën me shkatrru.Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë