A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Valton Krasniqi - Shake Shake


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/03/2019

2019-03-15T17:58:46


Sorry, this song lyrics is not yet available "Shake Shake" sung by Valton Krasniqi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Shake Shake".
The music video from Valton Krasniqi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Etno Engjujt. We wish that's the lyrics you are looking for:

100 kilogram mish dhe zjarri i ndezur ne oxhak
Ne mes te oborrit tash një tavoline e mbushur pak
Dridhen femnat nga muzika sonte te gjithë tani kercejne
Ne këtë tollovi te madhe nga një gote te gjithë e thejme
Gramafoni nuk pushon ta chon cdo neutron
Proton ne trupin ma shumë se bari te disponon
Biter Limon mos pi por q* mos rri ngreh weed ti weed ti
Një femen me anej rrin wannabe amerikano chikano
Veshun me lakosta me dosta hajne tosta me bosa
Shumë milet lezet nxehte po e sheh edhe vet
Ne këtë neje kam refleks kam oreks për seks
Pi beks eks dhe nuk kam asnjë kompleks
100% nëse mbrenda hin dichka ki me ngreh
Ky mu nxe nëse jo me bari atëherë me naj femen t`re

Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh

Ngrehi bari i pari ntrip nket ven
Dhe pastaj e ndezin ngrehin secili tash me ren
Këtu jon Ibra nga Dibra Ermali nga Lezha
Baki i tpestit kat qe ja ka nise me shite tesha
Shabani nga Lluzhani Behari nga Gostivari
Nora nga Diaspora me origjinë nga Vlora
Abeja nga Peja mad Lion nga Prishtina
Tarzani nga Lipjani dhe Van Dami nga Klina
Hip Hop Non stop kjo neje ta qet ynyren
Dhe ta shton disponimin e djersa ta mlon ftyren
Tash nuk ka ma liker ne frigorifer
Shumë njerëz jon pi e ja futin gjume ne kerr

Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahhmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019