Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qysh ke mujt mos me m'thirr
Me dit a jam keq a mirë
Unë pa ty e kam pas vështirë

Veç me dit sa jam mërzit
Tuj kujtu ato ditë
Veç me t'pa mu kanë qorru sytë

[REF.:]
Oj dashni, dashnia jem
e ke pas ti numrin tem
Shumë kam prit me ta ni zanin
veç për ty zemra rrak tak bani
Oj dashni, dashnia jem
e ke pas ti numrin tem
Shumë kam prit me ta ni zanin
veç për ty zemra rrak tak bani
Valton Krasniqi
Publikimi: 01/09/2023
Produksioni: Valton Krasniqi
Strings: New World Strings
Mix & Master: Valton Krasniqi
Video Produksioni: N'kosoveshowValton Krasniqi - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0