TEKSTESHQIP

Valton Krasniqi
Pi Raki
Lyrics

ne vetmi kendoj nga halli kur per ty moj me ka marr malli ne ket mbremje plot me mall e merzi

pi raki dhe kendoj per ty pi duhanit dhimbjet po i shkri un te them te gjith e din ti se di ti se di se me mungon ti pi raki dhe kendoj per ty pi duhanit dhimbjet po i shkri un te them te gjith po e din ti se tash e di se me mungon tiiiiiiiii

DËRGOI: