TEKSTESHQIP

Valton
Habibi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Habibi" kënduar nga Valton.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse ky krijim muzikor finalizohet para audiencës me shije me videoklip, i cili u publikua me datë 16 Shkurt 2017. Melodinë, tekstin dhe arranzhimin e punoi Valton Krasniqi.