TEKSTESHQIP

Nabboo
Slay Me
Lyrics
(Feat. Vanesa Sono)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Slay Me" kënduar nga Nabboo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Boban Apostolov, autore e tekstit është Vanesa Sono, ndërsa produksioni audio vjen si krijim nga vetë këngëtarja.