Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Freestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Bej rrep se di bej rrep se du bej rrep se nuk jam shitsi i juve
bej rrep se kam talent e rrepi krejt m'pershtatet mu
se ju kom thon you know
ske ca me bo problem per ty per ate jeni krejt pa lidhje kush s'ju ngjo otiar ngjona kudo
ngjo .... po foli ma kadale e kam shume thjesht me ty n'mikrofon k**** me tall otiar n'vent par
ju krejt po vini verdall boni krejt dissa pa lidhje po kerkush spo ua var se kadale kadale
kush t'doj le te na dale
kerkush sun na nale
jena force e madhe
O.T.R my brother
there ain't no other
sun e bon qysh e bojna na
prrraa
bo mrapa wenda sun thush kurrgjo se jan vargje te verteta
london city my shqipez me barreta shot's in the air per shqipet si hajn hekra

Boll ma boll ma boll bat llaka llaka
per mikrofon shqipe ju jeni sakata
OTR me zemer na nuk bajna shaka
na ndjekim suksesin ju tjert vini mbrapa
Se nisna ka Londra me splifat nezz
nalojm n'Amsterdam babyy per 1 fair play
asht shum e thjesht krejt e din se kush jena
2010 n'Zurich djeget skena brrapp
we'r in da house inatxhit shqipe
better get the fuck out
skena koh per ju sse leku po na thrret
si MONEY NEVER SLEEPS vjen si magnet
se e pat edhe vet OTR alamet
koncert 5 mij vet inatxhit habiten krejt
per ne asht shum e leht se kena talent
ju tjert na adhuroni pra na doni me bo rrep

Shqipe ba mbrapa ba mbrapa po tthom
ca bo si gangster isha fut nmikrofon
dhe me ta kput koken kapo i karit
a je ti qai qe nparty shkojshe mbrapa OTR-it
e sot je bo gangster e doket vetja se s'shpo plumi
ta garantoj un kur ta shkrepi sem shkon per fundi
o ju smuni majmuna sikur pidha ju nxuna
se un i qis rimat sikur kallashi qit pluma
taanii u pa puna me shkatrru krejt do pidha
qe jan cu nkom e me kapo po kadisa
kryetari ka skadu is a fucking o dissa
ju tjert skeni talent po nigjoheni sikur miza
...... suck ket dick shqipe shifna nboten nboten tjeter cojt durt nalt pussy sa tnxej plumi nhekerNuk kemi video për këtë këngë.


Varrosi
Publikimi: 12/06/2016


Varrosi - Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0