Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Bashk Me Shokin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  53

Refreni)
Otr that's my gang
Femna do me nejt
Ka bythen e madhe belin e holl un po du me prek
Ajo ka qef lekt ajo e din vet
She love the gang she love the gang she love the gang
Kom shum femna du ma shum femna se nk e mngopin
Na e kena lekun po si e bojm lekun kta nuk e shofin
Nk jam nga ato qe haj veç vet une ndaj me shokin
Nese na shef tparkum neper rrugica jena tu lujt cropin
Un bashk me shokin (3x)
Nese esht splifi i funit kam me e pi une bashk me shokin
Un bashk me shokin (3x)
Femna do me mpa mu thuj tvij me shoqen se jam bashk me shokin

(Verse1)
Yea da gang life
Da real talk e jo veç hajt
Shqipet gzohen majtas
Nuk jan shoket right
Nuk kan bazament and nuk gone fight
Yea fuck all dat me çunat i mledhim i shpenzojm prap
Shqipet gjuhen knej dhe bohen bajat
Kujt me ja kthi disin na ju lo allright
Skam koh per to jam to big per to
Kapem with my gang every make window
Po keqkuptohen se keq folin do
Gjuhen ktej si tfort edhe ngelin tok
Gjitjmon me çunat kom dashni per to
Qaty osht familja sdi a po mkupto
My gang pak ma ndryshe jo dosido
Mos bo sikur se di se ke ngju per to

(Refreni)
Otr that's my gang
Femna po do me nejt
Ka bythen e madhe belin e holl un po du me prek
Ajo ka qef lekt ajo e din vet
She love the gang she love the gang she love the gang
Kom shum femna du ma shum femna se nk e mngopin
Na e kena lekun po si e bojm lekun kta nuk e shofin
Nk jam nga ato qe haj veç vet une ndaj me shokin
Nese na shef tparkum neper rrugica jena tu lujt cropin
Un bashk me shokin (3x)
Nese esht splifi i funit kam me e pi une bashk me shokin
Un bashk me shokin (3x)
Femna do me mpa mu thuj tvij me shoqen se jam bashk me shokin

(verse2)
Jeehh jetoj me shok
High çdo minut Po me komet ntok
Prej durrsi en bllok tu sill naper bot
Tellem em fuck of is just me and my dog
Me çunat nrrug sun rri bazut se qashtu i kam punt
Femna krejt e smut duket shum e urt
Biggg boty girl veç aty mrrin durt
And I love kte Menyra si o vesh
Bone hit nto po du me desh
Sikur o dhurat per ditlindje
Fuck your bitch un ja thom me bindje
Ju zini me mbet qashtu
Shum i avancum jo nivel me ju
Otr these my gang jom vet qishtu
Shum tavancum jo nivel me ju


Ky tekst u dërgua nga otr4lifeVarrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/05/2017
Teksti: Varrosi


Varrosi - Bashk Me Shokin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashk Me Shokin".
3. Video është e këngës "Bashk Me Shokin", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0