Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Freestyle Covid-19 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


All I know
You don’t know
Let’s go...

[Verse: Varrosi]

Mikrofoni arme e ftoht, rreperat e dobt vrasin veten
Meken kur na shofin se aty shofin t’verteten
Jeten per me bo ma mir na po e njekim letren
Eger, pa pas pik meshire per asnji grup tjeter
Yes, na
S’kena krahasim na me kta lepra
Mreza do me nejt me grupin me hyp neper Benza
Vepra, skena vetem llafe si llapin kta zgjebsa
Lemza, spo na len rehat vec ne tu na permen kta
Probleme nga problemi thu se di ku o problemi
Kur t’vij puna te problemi, problemit nuk i bojn ball
Rrepera kot rrepera s’vleni
Gangsta fallco krejt ju jeni
Va ngul femrat me stil qeni
Ma pi spermen sikur dhall
Kundershtar mas kundershtari
Fuck em all se sem ha kari
Le tem dali kush tem dali qaty rri nuk ik me vrap
Besom se i kom dhon provat, nuk em trremin mu barbonat
Kur du un i shkeli zonat, rrespekt mora rrespekt jap
Prap se prap, i vecant, si e boj un se bo asnji
Rrethi grupit si Rolex-i jo me cepa si je ti
Tu bo xhiro neper bot se i kena xhepat plot
Un n’avion tu pi Henny ti shef videot jepi lot
Non stop jom me shok se i kom ma t’vertetit
Jo si puna jote, shok t’internetit
Njejt sikur n’video, ashtu si n’sy t’miletit
Vllazni perjet t’betum per njoni tjetrin
I boj masaker skenes rrepit si albumi 50 Centit
Ua fiki mikrofonat kryetari parlamentit
Boll fole more ti se t’bi n’kok me birr Moretti
Tu i shkel kto rreperat si King Kong-u n’mes qyteti
You get me, I got this, si leket ke canta
Nuk pres diten e rroges, po vijn si dhurata
Dora, po m’krruhet dhe osht bash e majta
My bi**h is exotic spo foli per fanta
Make the right move, akrepat e ores
Ju tregoj sa esht ora, Big Ben i Londres
Femra on her knees me pa ftyren e anakondes
Do me lujt me topa si puna Sharapoves
Punchline ting for this Albanian scene
E kta tjert s’hyjn n’pun kta man si qirinj i shkrijm
Leje se ca thojn se se dun me?
Zhurma tyne kot se zhurma is on my team
Ajo hapi dyrt per ju me bo koncerte
Se me qen sot ishit tu punu n’supermarkete
E shashit dhe thoshit nuk kno dot pa efekte
Dhe sot autotune ju ka bo si buk me vete
You dicksucka asslicka
Jam Pep-i n’taktika
Tika-taka per rrepera kur t’lshohet beat-a
Tall lesht me kta tipa, se m’duken si mitra
Dun me bo gara, po s’dijn ku o pista
Nivel tjeter bisha, njishi per njisha
Po thojn se dun beef, po nuk hakan mish kta
Rriqna, K thithsa, interes pirsa
Tu maru per fam si mallsti per viza
Pussy, t’kap t’lidh me zorr dushi
Ngel var si kalaveshi, n’hardhi rrushi
Man I smoke man, t’djegi si kushi
Ta boj domin ja lej fajin dikujt tjetri, George Bush-i
Pussy ti shtoj hallet, spo fol motrat e babes
Ajo vjen verdall se ka qef qafen e pates
Ajo osht me mu kur nuk o me ty gjat nates
Po ty t’ka thon se sonte ka me flejt te shpia halles
Let’s go, nuk jan ready per mu kta
I nevojitem rrepit si pabuksit buka
Pervecse n’Zot kerkun tjeter s’lutna
Rob shum i thjesht, si me shku n’dasem me tuta
You putaaa!Publikimi: 22/03/2020Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente mbi këtë këngëVarrosi - Freestyle Covid-19
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle Covid-19".
3. Video është e këngës "Freestyle Covid-19", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.