Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ty t'mendoj dhe kur jam me tjera ×2
Vec te ty mu po m'rrin mendja ×2
Ty t'mendoj dhe kur jam me tjera ×2
Vec te ty mu po m'rrin mendja ×2
E di se t'largova shum keq jam pa ty
Jo vec zemren tane po dhe timen kam thy
Krenaria ime nuk na le mu bo dy
Se e kalumja jote nje fatkeqesi
Prap rrim e folim till early morning
Prap acarohesh e ma myll telefonin
M'shan m'ofendon sum le fjal pa thon
Po sti mor seriozisht se e di se m'don
E ke inat veten se mke inat mu
Se ke qen me dikon qe mka inat mu
Prandaj kjo qe kena nuk mundet me vazhdu
Po dashuria jon e veshtir mu harru
Po prap du me dit ku je a je mir
Nuk largohem dot se eshte e veshtir
Se per ty un hala kam ndjenja prandaj rri t'mendoj dhe kur jam me tjera

Ty t'mendoj dhe kur jam me tjera ×2
Vec te ty mu po m'rrin mendja ×2
Ty t'mendoj dhe kur jam me tjera ×2
Vec te ty mu po m'rrin mendja ×2

SHume xheloze dhe kjo m'pelqente ket gjo e perdora me u nda nga ti
Kurr nuk te jepsha komplimente po hala tkam n'zemer dhe ti mir e di
Dashnia ska vdek hala rrin tu fol, po u takum e din se ca ndodh, bon si e eger, bon si e fort
po kur t'perqafoj fillon e derdh lot
edhe une merzitem kur nuk tkom afer tu menu per ty s'mzen gjumi naten
Kujtime te bukura dhe qeshi me veten po nuk esht shkrujt me e pas gjith jeten
e di se nje dit do vij lamtumira po dije se per mu ti je ma e mira, vec ti e pushtove zemren time gjithmon do jesh "ftyr shtremta ime".

Ty t'mendoj dhe kur jam me tjera ×2
Vec te ty mu po m'rrin mendja ×2
Ty t'mendoj dhe kur jam me tjera ×2
Vec te ty mu po m'rrin mendja ×2


Ky tekst u dërgua nga Ai djaliVarrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/03/2023
Teksti: Varrosi
Mix/Master: Fatimusic


Varrosi - Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty".
3. Video është e këngës "Ty", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0