Vaso Dushi Poezi
Vaso Dushi

Tema: Poezi Dashurie


Gruaja E Tjetrit

Ti ke një grua të mirë,
Në vendin tënd,e vishja me ar
Kam patur gjithnjë një dëshirë,
Në krevat një natë ta marr!

Ti ke një grua të bindur,
Besomë,është një thesar
Po unë jam hajdut i lindur,
Dhe çfarë më pëlqen,e marr!

- Poezi nga Vaso Dushi{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0