TEKSTESHQIP

Vaxi
Ne Çdo Zemer
Lyrics

Sa te doja te mi falesh 
Ato puthje qe i meritoje
Ne jeten time hyre si engjulle
Me asgje moj nuk te ndroje
Qe ti te ikesh dhe te me lesh
Jo kete smuj ta besoje

Ref 2here 

Ne  cdo zemer ka nje zane 
Zane e zemres ti
Syri keq kur ty te shef 
Lete pelcasss 
E cme duhet nga kam ardh 
E cme duhet nga po shkoj 
Me ty zemer vetem te takoj ohhh

Sa shum vite per ty jam lodhur
Pas teje mbeta i marr 
Ne jeten time hyre si engjulle
Me asgje moj nuk ndroje
Qe ti te ikesh dhe te me lesh 
Jo kete smuj ta besoj 

Ref 2 her 

Ne  cdo zemer ka nje zane 
Zane e zemres ti
Syri keq kur ty te shef 
Lete pelcasss 
E cme duhet nga kam ardh 
E cme duhet nga po shkoj 
Me ty zemer vetem te takoj ohhh

DËRGOI:
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, produkti muzikor u përcoll në ekranet tona në sferën vizuale me klip muzikor, i cili u publikua më 15 Shtator 2012.
Renditja:
Top 200