TEKSTESHQIP

Vaxi
Kopilica
Lyrics
(Feat. Betimi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kopilica" kënduar nga Vaxi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt u lansua para audiencës i kompletuar nga ana vizuale edhe me videoklip, i cili u publikua më 19 Korrik 2013.