TEKSTESHQIP

Vaxi
Dade
Lyrics
(Feat. Besim Sylejmani)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dade" kënduar nga Vaxi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj projekti është bërë i disponueshëm tek fansat i kompletuar në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 18 Gusht 2018.