Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vëllezërit Alimusaj - Qele Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti asnje ndjenj ne shpirt se ki
Ne dashni kerkon llogari
S ka dashnia rezultat 2x
E qele zemren e mos e zgjat

Refreni
Qele zemren qele ti
Pak inat shume xhelozi
Une tash di me kan ligje
Du me kane me ty o shpirt

Strof

Per here te fundit po te lusë
T miren ti o mos e perbuzë
E dine mire i bjen pishmon
E ki me thane ngat pse se kam


Vëllezërit Alimusaj - Qele Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qele Zemren".
3. Video është e këngës "Qele Zemren", por nuk këndohet nga Vëllezërit Alimusaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vëllezërit Alimusaj:


Komente 0