TEKSTESHQIP

Vellezerit Aliu
Filloj Dasma
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Filloj Dasma" kënduar nga Vellezerit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.