Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vellezerit Kukli
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  70

Vellezerit Kukli është duo artistësh e njohur. Më datë 22 Qershor 2015, Aldor Kukli & Denis Kukli publikojnë videoklipin "Syzeza".

Më datë 18 Janar 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Ta Hodha Sevdane".

Më datë 28 Prill 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Vajze Nuri".

Më datë 8 Gusht 2016, Vellezerit Kukli & Sazet E Frengoves publikojnë videoklipin "Ky Fustani Jot".

Më datë 8 Nëntor 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor 2016".

Më datë 16 Mars 2017, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Ç'me Ka Zene Nje Hall".

Më datë 31 Maj 2017, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Rrotulloma Syrin".

Më datë 3 Tetor 2017, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "O Vellai Mbare".

Më datë 23 Dhjetor 2017, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Kendojme Me Mall".

Më datë 14 Maj 2018, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Thone Se Je E Vogel".

Më datë 5 Dhjetor 2018, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Vajti Vjerra Ne Gosti".

Më datë 4 Korrik 2019, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Keshave E Manastirit".

Më datë 16 Korrik 2019, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "T'kam Dashni".

Më datë 9 Nëntor 2019, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Uron Nena Djalin".

Më datë 16 Dhjetor 2019, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Mikpritja Sulovare".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet