Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Vellezerit Kukli - Kolazh Popullor 2016  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

08/11/2016

2016-11-08T07:10:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Popullor 2016" kënduar nga Vellezerit Kukli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Kukli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Kukli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet