Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Vellezerit Kukli - Rrotulloma Syrin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/05/2017

2017-05-31T08:01:14+00:00Rrotulloma syrin moj
O moj rrush të bardhë
Në mos njërën, tjetrën moj
Unë do ta marrë
2x

Apo merre djalë o mor
Zemra mos të qajë
Do ta marrë moj nëne moj
Për ty e babanë
2x

O ti tregoj nënës oj
Ka frikë babanë
Në mos njërën, tjetrën moj
Unë do ta marrë
2x

Apo merre djalë o mor
Zemra mos të qajë
Do ta marrë moj nëne moj
Për ty e babanë
2x

Nëna më thotë merre djalë
Ty moj të të ngjaje
Në mos njërën, tjetrën moj
Unë do ta marrë
2x

Apo merre djalë o mor
Zemra mos të qajë
Do ta marrë moj nëne moj
Për ty e babanë
2x

Merre djalë i nënës o
Zemra mos të qajë
Do ta marrë moj nëne moj
Për ty e babanë
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Kukli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet