Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Vellezerit Kukli - T'kam Dashni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/07/2019

2019-07-16T10:00:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'kam Dashni" kënduar nga Vellezerit Kukli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Kukli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Kukli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet