Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Çetaj - Bekim Berishes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dukagjin qerdhja e trimnis oo je vend lindja e bekim berishes e, strateg lufte zog shqiponje ,djal grabovci legjend kosove.

Gjdo pllam tok ku msyu kulqedra gjith ne ball i dul abeja , her si tiger her si luan o trupin e saj ne gjak tuj e la e, ish betue burri i burrit ne naqarev ne ngritje te flamurit sa të rrjedh gjaku ne damar t'mia ktu kama e hazmit s'ka me hi e, skan me hi kta kriminela pa jau que gjamen te dera por ni dit zemra e trimit ne mbrojtje te kombit kullav t'junikut, tuj mar hak per Bedri Shalen pavdeksi ra per kosov nanen.

Kush su nda nga bac abeja Permet Vula,Elton Zherka sa te ket emen shqiptaria gjith jeton bekim berisha .


Ky tekst u dërgua nga Dooni & Mimi

Vellezerit Çetaj - Bekim Berishes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bekim Berishes".
3. Video është e këngës "Bekim Berishes", por nuk këndohet nga Vellezerit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Çetaj:


Komente 0