Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Çetaj - Rexh Mehmeti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


rexh memeti nat xhurdije
oi ka qito do dhi nqarshije
beqir agaj nji njer zotnije
shkon tu I vet neper qarshije
asma pat kun rexhen me sy
qayje posht I ka qit do dhije
cili asht rexhaj I ka than io sedije
qaj qe esht pshtet per zit o xhamis
kallushan musteqe zije
beqir aga po shkon skaj tij
sa po I man rexho qeto dhije
thot dhit e mija sjan per ty
kto e kan nji zanat te zije
qesin nshkelem e therin me brije
sun ti mjel zoja ndimije
mjelma zoja ne bor e shi
ooo tan me arna nguj te zie
mir e din zot qka lip tije
lip cerbin permi sye
permi sy o ne lul te ballit
nuk jam fona I dert hasanit
jam krasniqja pika djalit
ti la trut ne mjedis pazarit
reth pazarit ujti tretit
dukaxhijt o po bajshin seri
ooo beqir agen o ma zuri sheri o ejjjj


Ky tekst u dërgua nga tefik islami

Vellezerit Çetaj - Rexh Mehmeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rexh Mehmeti".
3. Video është e këngës "Rexh Mehmeti", por nuk këndohet nga Vellezerit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Çetaj:


Komente 0