Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Imeri - Jete U Kemi Falur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


uonarnauonarna...edhe ti me genjen kur me thua se pranvera pa ty s'vjenn me pelqen e besoja dhe ne veta po mendoj qe te gjith jeni njesoj

edhe ti kur me flet per nje tjeter ti mendon ajo te pret por si un ju tregoni vetem pralla dhe na vini n'gjum ndersa ne u duam shumm

ref 5x

sa lindi bota jet u kemi falur me fjal te kota zemra keni ndalur uonarna..

edhe ti kur me flet per nje tjeter ti mendon ajo te pret por si un ju tregoni vetem pralla dhe na vini gjum ndersa ne u duam shum

ref 5x

sa lindi bota jet u kemi falur me fjal te kota zemra keni ndalur uonarna..


Ky tekst u dërgua nga *rihann*Venera Imeri
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Venera Imeri - Jete U Kemi Falur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jete U Kemi Falur".
3. Video është e këngës "Jete U Kemi Falur", por nuk këndohet nga Venera Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Imeri:


Komente 0