Më mbaj mend (për 1 muaj)


Venera Imeri - Akrepat Mi Ke Ndal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akrepat Mi Ke Ndal".
3. Video është e këngës "Akrepat Mi Ke Ndal", por nuk këndohet nga Venera Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Venera Imeri - Akrepat Mi Ke Ndal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

VFM 2010

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Gërvishtje e lehtë
të duket ajo
Që ti më bëre.
Pagesë e shtrenjtë
Është tatimi I vuajtjes
Që ti më vure.

Ndalesë e gjatë
Akrepat e mi
I ndale ti
Muri I lartë
Është aq I fortë
Sa as ti vet nuk e di.

REF:
Edhe sa duhet
Të të paguaj
Kur je ti
Ai që më bën të vuaj.

A kam afat
Edhe këtë natë
Ti gjej paratë
Nga një tjetër e ngratë.
Edhe sa duhet
Të të paguaj
Kur je ti
Ai që më bën të vuaj.
Tash kam fuqi
Tluftoj me ty
Dhe me tërë atë pasuri

VENDI YT KA PERANDOR
BUDALLENJT ME NUK KANE JETE
PERFUNDOJ PER NE KJO LOJ
KTHIM ME NUK DO TE KET

Do duroj ( do duroj ) do luftoj ( do luftoj )
Fundin ku e ke
me ty do't qesh
kur ti te jesh
i vetem ne at streh.

REF:
Edhe sa duhet
Të të paguaj
Kur je ti
Ai që më bën të vuaj.

A kam afat
Edhe këtë natë
Ti gjej paratë
Nga një tjetër e ngratë.
Edhe sa duhet
Të të paguaj
Kur je ti
Ai që më bën të vuaj.
Tash kam fuqi
Tluftoj me ty
Dhe me tërë atë pasuri

VENDI YT KA PERANDOR
BUDALLENJT ME NUK KANE JETE
PERFUNDOJ PER NE KJO LOJ
KTHIM ME NUK DO TE KET

Do duroj ( do duroj ) do luftoj ( do luftoj )
Fundin ku e ke
me ty do't qesh
kur ti te jesh
i vetem ne at streh.


Ky tekst u dërgua nga Aralar   whiterose   fabulous
Më Shumë Këngë Nga Venera Imeri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet