Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vera Laci - Oj Xhemile

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Xhemile".
3. Video është e këngës "Oj Xhemile", por nuk këndohet nga Vera Laci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vera Laci - Oj Xhemile  (Feat. Hajredini, Dionisi & Araniti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Oj Xhemile"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00oj xhemile ku te zu ylli drites
o moj xhemile ku te zu ylli drites

me ka zanun ne fushat e dibres
o moj ka zanun ne fushat e dibres

oj xhemile qka i lakmove djalit(2x)

ia lakmova unazen prej ari (2x)

moj xhemile qka me ke ne gushe
(2x)

(2x)

oj xhemile ku te zu ylli nates
o moj oj xhemile ku te zu ylli nates

me ka zanun ne fushat e mates
o moj ka zanun ne fushat e mates

oj xhemile qka i lakmove djalit(2x)

ia lakmova unazen prej ari (2x)

moj xhemile qka na kene gushe
(2x)

halil aga me ka vra me pushke (2x)

oj xhemile qka i lak move djalit(2x)

ia lakmova unazen prej ari (2x)

oj xhemile qka ma ke ne faqe
(2x)

me vjen era lule manushaqe(2x)


Ky tekst u dërgua nga Maria   arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Vera Laçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet