A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vera Laci - Midis Yjeve Si Hanë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2011

2011-10-15T18:43:59

Këngë e albumit:

"Stop Helmimet"


Po vijnë krushqit
Shtat palë lodra po gjëmojnë
Ndër gjithë shoqet ma e mira
Nusja jon-e

Ref...x2
O ti moj nuse moj e bukur
Bojë esmere
Mirësevjen moj
Mirësevjen lulja me er-e

Po na vjen kjo nusja e djalit
Ke avllia
Hedhin vallen dajallarët
Dridhet shtëpia

Ref...x2
O ti moj nuse moj e bukur
Top sheqere
Mirëseerdhe
Mirëseerdhe moj pranver-e

...

Ref...x2
O ti moj nuse moj e bukur
Bojë esmere
Mirësevjen moj
Mirësevjen lulja me er-e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019