A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vera Laci - Kënga E Një Luftëtari Të Plagosur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2010

2010-07-10T01:00:41

Këngë e albumit:

"Stop Helmimet"


O ti bre Sulo
More burrë i dheut
Ani të ka marrun o
Plumbi i dyfekut

Njonin krah ma ka sharrue
M'i ka shpu çaprazet e jelekut
O o o
O nanë mori nanë x2

O ju bre shok-o
Nji fajlë me m'ja çu-e
E t'i thoni nanës-o
Sula osht martu-e

Osht bo dhandërr në llogore
E nji plumb ka marr o për grue
O o o
O nanë mori nanë x2

O ju bre shok-o
Amanet nji fjal-e
Të m'ja ngjeshni armët-o
Se e kam nji djal-e

T'ju marr mbrapa mal mbas malit
Hakun babës me ja marrë
O o o
O nanë mori nanë x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019