A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vera Laci - Seç Mu Dogj Kjo Zemër


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/09/2013

2013-09-14T15:41:03

Se ç'mu dogj kjo zemer shkreta
N'at gurbet te zi
N'terr e n'zi mu m'kaloj jeta
Ju o shokt e mi

Ref...x2
Qaj oj zemer e mos pusho
Digju digju shpirti im
Se dit dhe nat po tretem ne vaj
S'kam njeri o hallin t'ja qaj

Hej zemer moj

M'ka marr malli per nanen time
Ju o shokt e mi
Qe m'ka rrit me shum mundime
Veç ta shoh me sy

Ref...x2
Qaj oj zemer e mos pusho
Digju digju shpirti im
Se dit dhe nat po tretem ne vaj
S'kam njeri o hallin t'ja qaj

Hej zemer moj x2


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019